סקסאפיל: איך להיות אישה מושכת יותר בעייני גברים המדריך השלם

חברה שלי סיגל ששוקלת 85 קילו ונראית הרבה פחות טוב ממני, אבל בכל פעם שאנחנו יוצאות לפאב או למועדון, היא תוך שניה משיגה גבר וחוזרת איתו הביתה

 סקסאפיל, איך להיות אישה מושכת יותר בעיניי גברים: פנתה אלינו נטלי עם הסיפור הבא  "שלום, קוראים לי נטלי, אני בת 29 גרה בהרצליה פיתוח נראית טוב (מאוד) 60 90 60 בלונדינים עם חזה גדול אך עם זאת, חברה שלי סיגל ששוקלת 85 קילו ונראית הרבה פחות טוב ממני,

אבל בכל פעם שאנחנו יוצאות לפאב או למועדון, היא תוך שניה משיגה גבר וחוזרת איתו הביתה. סליחה על המחשבה, אבל איך השמנה הזאת משיגה גברים בקלות רבה יותר ממני? הרי אני צעירה, בלונדינית, סקסית, מה לה יש שלי אין ?"

אז אנחנו נענה לנטלי. לחברה שלך יש סקסאפיל במדריך הקצר הזה אנחנו נסביר איך ב5 צעדים פשוטים ניתן יהיה להעלות את רמת הסקסאפיל(sex appeal) שלך ונסביר איך להיות אישה יותר מושכת .

מדריך הסקסאפיל(sex appeal) – רשימת 5 הדברים שנשים עושות, שמושכות גברים בטרוף .

#1 סידור השיער שלך.

גברים ממש נהנים להסתכל על הפעולה הבסיסית והשגרתית הזאת  של סידור השיער שלכן. אז אם החלטתן להסתובב עם שער אסוף היום… תתכוננו לקבל נשיקה עסיסית בצוואר החשוף שלכן.

#2 כשאת בעלת חוש הומור ולא נעלבת מכל דבר.

כולנו נמשכים ואוהבים באופן טבעי אנשים בעלי חוש הומור. גברים מאוד אוהבים נשים שאפשר לצחוק איתן על הכל בכיף, ולא נוטות להיעלב מכל מילה קטנה.

#3 צורת ההליכה שלך.

הדרך שבה אישה הולכת יכולה לספר עליה המון ההליכה משדרת את הסקסאפיל(sex appeal) שלך. המין הגברי אוהב מאוד להסתכל על צורת ההליכה של הנשים, בעזרת זה גברים בוחנים אם היא מתאימה להם או לא.

#4 כשאת מתיזה על עצמך את הבושם המועדף עלייך.

גברים לחלוטין מתחרפנים מאישה שמריחה טוב. זה מעורר את כל החושים וללא ספק אחד הדברים המושכים ביותר שקיימים שאת חייבת לשים עליו לב. איך להיות אישה מושכת יותר? להריח טוב זה בטוח אחד מהדברים החשובים ביותר.

#5 סקסאפיל- גברים אוהבים ביטחון עצמי.

גבר מחפש אישה יותר "ביצ'ית", אבל למה? בהחלט בגלל שזה מראה בטחון עצמי גבוה יותר. אחת התכונות המושכות ביותר שיש לאישה להציע בעיניי הגברים זה הביטחון העצמי. במיוחד כאשר זה מגיע למצב שרק מבט אחד מספיק לו כדי לדעת מה היא שווה.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button