רוח רפאים בבית האחיינית | סיפור מפחיד שחייבים לקרוא

רוח רפאים בבית של האחיינית? זהו סיפורה של ק', ק' עשתה בייביסיטר כהרגלה לאחיינית שלה יום אחד, כשק' שמרה על האחיינית שלה

רוח רפאים בבית של האחיינית? זהו סיפורה של ק', ק' עשתה בייביסיטר כהרגלה לאחיינית שלה יום אחד, כשק' שמרה על האחיינית שלה, בזמן שהייתה אצל אח שלה קרה דבר מוזר אצל אח שלה היה מוניטור כדי שיוכל לראות את הבת שלו במסך הקטן שמגיע אם המכשיר ק' למדה וברגע מסוים התחילה להירדם כששמעה לחישות והבינה שזה מגיע מהמוניטור.

בהתחלה חשבה שזה הרוח, אבל כשהביטה במסך היה צל כהה שנראה כמו רוח רפאים ליד העריסה של אחיינית שלה. "מעולם לא הייתי מבועתת יותר בחיי", אך עדיין היה שם צל לא מובן בוודאות  "רצתי לחדר של אחיינית שלי הסתכלתי מסביב ולא ראיתי כלום אבל החלטתי להוציא אותה משם לסלון, החלטתי להרחיק אותה כמה שיותר רחוק ממה שהיה ניראה לי כמו רוח רפאים גם אם אני טועה.

"יכול להיות אני סתם חולמת בעמידה" חשבתי לעצמי, אבל החלטתי לא לקחת סיכונים מספרת ק' הבייביסיטר. חזרתי לטלוויזיה, והצל לפתע נעלם. אבל המחשבה שיש רוח רפאים בבית לא עזבה אותי.

היא סיפרה לאחיה מה קרה. לאחר זמן מה הוא משך אותה הצידה ואמר לה לא להזכיר את זה לגיסתו כי היא תתחרפן. כעבור זמן, אחרי שהוא ראה את אותו הצל כמה פעמים, ושמע את אותה הלחישה, אבל החליט שזה כנראה רק הדמיון שלו.

הסיפור המפחיד ממשיך כי הם נשארו בבית המסופר עוד ארבעה שנים. כשאחיינית שלה רק למדה לדבר היא הייתה מספרת לאימא שלה על 'החבר המיוחד'. עד היום זה מפחיד אותה, כשעברו, אחיה אמר לה שהאחיינית שלה נעשתה עצובה מאוד כי היא תתגעגע ל'חברה" שלה.

אימא שלה הייתה אומרת לה שהיא יכולה להביא אותה אך כל מה שהיא הייתה עונה הוא שהיא לא יכול לצאת מהבית. מעולם לא סיפרנו לה על אותו רוח רפאים בבית של בן זוגה והיא כנראה מעולם לא ראתה אותו. 

עד היום ק' הבייביסיטר המסופרת לא דיברה על אותה רוח רפאים בבית של אח שלה שראתה וגם לא אחיה עד שיום אחד האחיינית התחילה לדבר על החבר הדמיוני שלה. היא סיפרה שהוא שומר עלייה בלילה ומחכה שתתעורר.

כמה חודשים לאחר מכן אחיה עבר ביחד אם משפחתו לבית חדש. לפתע שם לב שהילדה הפסיקה לדבר על החבר הדמיוני שלה. ושאל אותה לאן הוא נעלם?

ענתה הילדה "הוא נשאר בבית הישן, אמר שהוא מחכה שאחזור לבקר".

זה סיפורה של ק' על הרוח רפאים בבית של האחיינית שלה. אמיתי ? לא אמיתי ? תגידו לנו אתם..

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button