5 דרכים יעילות להצערת פנים שאתם חייבים להכיר

למה לחכות לרגע שתהיו חייבים ניתוח, אם אפשר להאט את קצב הזדקנות עור הפנים? כאן נסביר על 5 דרכים טבעיות להצערת פנים.

הפנים שלכם מהוות את תעודת הזהות שלכם, ובדרך כלל הן הדבר הראשוני שבו מבחינים בני האדם, מכורח היותן מהוות נקודת מוקד כל אימתי שהנכם מתקשרים עם הסביבה הקרובה. עם זאת, עם תהליך ההזדקנות הטבעי, העור בפנים שלכם עובר שינויים, ונראה כי לא תרגישו באותה המידה בטוחים בנראות הפנים שלכם.

לפיכך, תהליך של הצערת פנים מלווה בעור פנים זוהר וצעיר יותר, מה שבהכרח משפיע על סימנים לחיוניות או לבריאות שלכם והן ישפיע על האופן שבו הסביבה תגיב אליכם. טוב תעשו באם תיהנו מקריאה רצופה של המאמר הזה, וכך תגלו מידע חשוב על – 5 דרכים יעילות להצערת פנים:

הצערת פנים על ידי שמירה על נוזלים

הדרך הכי יעילה לשם הצערת פנים, באה לידי ביטוי על הקפדה על שתיית מים מרובה, כאשר עור שרווי בלחות, מבפנים או מבחוץ, לרוב יהיה מוצק יותר וייראה צעיר יותר, וכמובן בריא יותר.

מביני עניין מצהירים, כי גברים נדרשים לשתות שלוש עשרה כוסות מים מדי יום, ואילו הנשים מתבקשות לשתות מינימום תשע כוסות מים מדי יום. בחירה בשתיית מים, משקאות מוגזים ותה בלי נוכחות של קפאין או מיצים מסתמנת כמענה הטוב ביותר להצערת הפנים.

בשתייה מרובה תסייעו לריווי הלחות בפנים שלכם, והן באכילת המון ירקות ופירות. הנכם עשויים לשתות לפעמים קפה או תה ומשקאות קלים, אך הם יגרמו לכם להתייבש. שתיית מים מרובה תסייע לכם תסייע לכם להיראות הרבה יותר חיוניים, בריאים ופחות עייפים, ותיראו הרבה יותר צעירים.

מריחת קרם עיניים

לשם הצערת פנים, יש להקפיד על מריחת קרם עיניים פעמיים ביום, בבוקר ובלילה, מה שיתמוך בהפחתה של הקמטים וסימני ההזדקנות הפנים שלכם, עיגולים שחורים מסביב לעיניים או צניחה של העור.

תשקלו למרוח קרם עיניים באופן קבוע, מדי יום, על מנת להפחית את הנפיחות בפנים, ולגרום לכם להיראות יותר ערניים. חשוב שקרם העיניים שתבחרו יכיל מרכיבים כדוגמת – ויטמינים סי או איי, פפטידים או קולגן, על מנת לשפר את הנראות הכללית של עור העיניים שלכם.

הצערת פנים על ידי טיפול בקילופי עור

הדרך הכי יעילה לשם הצערת פנים, באה לידי ביטוי בטיפול של קילוף העור, ומדובר אודות טיפול פחות פולשני לעומת טיפולי לייזר, למשל. טיפולי מיקרו דרמה, פילינג כימי וכיוצא בזה מסירים את השכבה החיצונית של עור הפנים ויכולים לשפר את גמישות העור ולגרום לפנים שלכם להיראות הרבה יותר צעירות.

הימנעות משטיפת יתר של הפנים

למרות שזה עשוי להישמע לכם מוזר למדי, הדרך הכי יעילה לשם הצערת פנים מתבטאת בהימנעות משטיפת יתר של הפנים. אומנם יש חשיבות מרובה לשטיפת פנים קבועה פעמיים ביום, אך ממש אסור להגזים בכך, בעוד חשיפה ממושכת למים, כמו גם שימוש תכוף בסבונים עשויים להסיר מהעור שומנים או לגרות אותו יתר על המידה ולגרום לעור הפנים שלכם להיראות פחות צעיר או זוהר.

הגבלת החשיפה לקרני השמש

הדרך הכי מועילה עבור הצערת פנים, היא להגביל את החשיפה לקרני השמש, בעוד קרינה אולטרה סגולה מקרני השמש מאיצה את תהליכי ההזדקנות הטבעית של עור פנים באמצעות פירוק סיבי האלסטין או הקולגן ששומרים על המוצקות של עור הפנים.

שהייה ממושכת מדי בשמש עשויה להסתיים עם הזדקנות מהירה למדי של עור הפנים, ובשל כך יש להימנע או להגביל את תדירות של החשיפה לקרני השמש. בנוסף לכך, יש למרוח, בעת החשיפה לשמש, של קרם הגנה עם ספקטרום נרחב, מקדם הגנה גבוה מדי יום ביומו. לחבוש כובע רחב שוליים, על מנת לתמוך בהגנה על עור הפנים שלכם מפני חשיבה מרובה מדי לקרני השמש.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

תיעדוף משימות למשווק המתחיל – איך לקבוע סדרי עדיפויות

מערכת יחסים הרסנית ואיך לגלות אותה בזמן

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button