קללות זה רע, אך לא תמיד זה אומר שאתם חסרי אינטליגנציה

קללות זה רע ומרתיע ובדרך כלל מי שמקלל יחשב כבריון ובדרך כלל יזכה לפרצוף מאוכזב לכיוונו אך האם באמת לקלל נחשב לחוסר אינטליגנציה?

קללות זה רע ומרתיע ובדרך כלל מי שמקלל יחשב כבריון ובדרך כלל יזכה לפרצוף מאוכזב לכיוונו אך האם באמת לקלל נחשב לחוסר אינטליגנציה? אז לא בדיוק, מסתבר שאתם חכמים יותר ממה שנדמה לכם בואו נראה על מה מדובר:

אנשים חכמים מקללים הרבה יותר!
הנטייה הטבעית לחשוב היא שאנשים שמדברים בשפה גסה ואגרסיבית יותר הם אנשים שפחות חכמים בלשון המעטה מאחרים ושאוצר המילים שלהם דל .
אז ממש טעינו בנוגע לזה ,ולזה שקיים אצלם אוצר מילים לא רחב במיוחד.

בניסוי שנערך בארה"ב ביקשו מכל הנבדקים לשלוף כמה שיותר קללות מהזיכרון שלהם,
התוצאות בהחלט הפתיעו: מי שהצליח לקלל כמה שיותר מהזיכרון שלנו היו בעלי תוצאות ציוני IQ גבוהה יותר וכתוצאה מכך היכולות של אנשים אלה בתחומים שונים היו יותר גבוהות מאלה שהצליחו לשלוף פחות קללות מהזיכרון שלהם.

כשאצל אדם קיימת רמת אינטליגנציה יותר גבוהה ככה גם בחירת המילים וההתבטאות שלו הרבה יותר מותאמים לסיטואציה שבה הוא נמצא באופן טבעי והחשוב ביותר אלו אנשים שיודעים מתי עדיף פשוט לשתוק ולא להגיב בשום דרך וצורה.

אנשים שנשארים ערים עד השעות הקטנות של הלילה התגלו כמוכשרים ובעלי אינטליגנציה גבוהה יותר.
מחקרים רבים בדקו את הקשר הקיים בין השעה שבה בני אדם הולכים לישון לבין רמת האינטליגנציה שלהם והתוצאות המפתיעות הציגו שדווקא אנשים שהולכים לישון מאוחר יותר הם חכמים הרבה יותר אז אל תקשיבו למה שאומרים לכם בנוגע לזה, אתם בסדר גמור.

מבולגנים? מסתבר שרמת המשכל שלכם בשמיים….ממחקר שנערך הממצאים היו שאנשים שהשולחן עבודה שלהם תמיד הפוך ומבולגן מתמקדים במה שבאמת חשוב.

בואו נסתכל על זה ככה כאשר אין לנו משהו באמת חשוב לעשות אנחנו אוטומטית נתפנה לעיסוקים הקטנים והפשוטים יותר. פסיכולוגים טוענים שסביבה פרועה ומבולגנת היא מקור ממש טוב ליצירתיות והשראה מוצלחות יותר ובכך גם עוזרת לפרוץ מגבלות מחשבתיות ולצאת מחוץ לקופסא
אז בקיצור במילים אחרות אנשים מבולגנים יותר פשוט יצירתיים יותר וחכמים יותר.

תזכרו לפעם הבאה שמישהו מעז להעיר לכם על הדרך שבה אתם מתבטאים, על הבלגן הפזור סביבכם או על העייפות שתוקפת אתכם תסבירו לו שזה פשוט בגלל שאתם הרבה יותר חכמים 🙂

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button