מסעדת 'צפרה' של השף אבי קונפורטי נסגרת

מסעדת 'צפרה' הסוף? השף אבי קונפורטי בן ה54 סיכם את 15 השנים של מסעדת 'צפרה' והודיע כי המסעדה האסיאתית האהובה תיסגר ב-31 באוקטובר.

מסעדת 'צפרה' הסוף? והשף אבי קונפורטי בן ה54 סיכם את 15 השנים של מסעדת 'צפרה' והודיע כי המסעדה האסיאתית האהובה תיסגר ב-31 באוקטובר. "אנחנו מעדיפים לפרוש כשהשפה הקולינרית שלנו בשיאה, כשהמקום מלא ושהאורחים שמחים. תמיד תכננו לסגור בצורה מסודרת וקיבלנו החלטה לעשות את זה עכשיו. אנחנו אחראים על האושר שלנו בלבד והחלטנו שאחרי 15 שנה מיצינו את עצמנו".

המסעדה הוותיקה התמחתה ב "פרשנות של אוכל אסיאתי", המסעדה זכתה לביקורות חמות ולהצלחה ענקית בקרב האורחים והמבקרים. המטבח המיוחד הציע מבחר המורכב ממגוון סגנונות מהמזרח ושילוב עדין בין הטעמים השונים

למרות הסגירה של מסעדת צפרה בסוף אוקטובר, המעריצים של קונפורטי עדיין ממתינים לפתיחתה מחדש של מסעדת 'טופולופומפו', שנסגרה במהלך מגפת הקורונה.  "טופו נסגרה לפני 12 חודשים, פשוט שיגעו אותנו ולא נתנו לפתוח כמו שצריך", קונפורטי הסביר:  "אנחנו עם עסקים מורכבים של 120 עובדים בכל מקום, אוכל שמגדלים אותו במיוחד עבורנו – מטלאים ועד חסות – וזה מורכב להניע כזה דבר. בזמן הקורונה היה קשה מאוד להפעיל שתי מסעדות בהיקף כזה וברגע שהתאפשר אז פתחנו את צפרה".

למרות הסגירה הקרבה, השף מדבר בגאווה וסיפוק על הישגיו: "צפרה היא מוסד, המסעדה הראשונה שקיבלה הכרה בינלאומית אמיתית בחו"ל ואני שמח. להבדיל, כשסיימתי את האוניברסיטה, אף אחד לא התקשר אלי כדי לשאול 'למה אתה עוזב?'". בנוגע לעתיד קונפורטי לא נתן תשובה חד משמעית ונוצר הרושם כי הוא לוקח הפסקה לחשוב: "יש לנו הצעות מחו"ל, אולי הגיע הזמן להתייחס אליהן ברצינות. שוב, אני אחראי על האושר שלי ואני יכול לקחת את הזמן עכשיו לחשוב מה הלאה. אני לא מתרגש".

קונפורטי אולי מוכן לקראת הסגירה ההולכת ובאה, אך עבור הלקוחות הקבועים שלו וקהל המעריצים הנאמן מדובר בשוק לא קטן. בשנתיים האחרונות בעקבות מגפת הקורונה הקשה שפקדה את העולם, נסגרו מקומות בילוי ומסעדות רבות. אומנם, לא התקבלה תשובה חד משמעית האם המסעדה נסגרת בעקבות המגפה או מתחושת מיצוי ורצון להמשיך הלאה לחלום הבא. למעריצו של קונפורטי נשארה חצי נחמה והיא העובדה כי מסעדת 'זוזוברה' עדיין עובדת בכל הכוח ונראה כי היא לפחות לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב. 

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

מדריך קידום אתרים – מה האורך האידיאלי לכתיבת מאמר SEO

Ghostwire Tokyo

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button