טסלה מודל 3 – סקירת רכב על אחד מרכבי הדגל של החברה

טסלה מודל 3 היא אחד המודלים המובילים של טסלה הלוא היא אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם. בואו לגלות בדיוק על מה כל הרעש ומה היתרונות של המודל

טסלה מודל 3 – סקירת רכב

יצרנית הרכב טסלה הפכה להיות לאחת מיצרניות הרכב המובילות בישראל ובעולם כולו. אחד מרכבי הדגל של החברה הוא טסלה מודל 3 שהוצג באופן רשמי בשנת 2016. למרות שהוצג בשנת 2016, הרכבים הראשונים התחילו להימסר ללקוחות בשנת 2017. הרכב הזה הוא רכב משפחתי גדול יחסית שמתאים למשפחה הישראלית הממוצעת. הוא דומה מאוד לרכבים משפחתיים אחרים שאותם בוודאי יצא לכם כבר לראות על הכביש. החלטנו להרים את הכפפה על מנת לסקור לכם את הרכב עוד בטרם תרכשו אותו. אם אתם מעוניינים לרכוש רכב משפחתי, זוהי יכולה להיות בחירה מעולה.

עיצוב הרכב

אם יצא לכם לראות רכבי טסלה על הכביש, לא תופתעו כאשר תראו את טסלה מודל 3. אחד מהיתרונות הכי בולטים של רכבי טסלה זה העיצוב המיוחד שייחודי רק להם. כל מי שרואה רכבי טסלה על הכביש, מיד יודע לזהות אותם בהשוואה לרכבים אחרים. העיצוב הוא עיצוב מודרני מאוד, כאשר הקו הינו קו נקי ואלגנטי. נדיר מאוד שלא תתאהבו בנראות החיצונית של הרכב הזה כאשר תבחנו רכבים אחרים.

תא מטען ותא נוסעים

היצרנית שמה לה למטרה להפחית למינימום האפשרי את כמות הכפתורים בתא הנהג. המשמעות היא שלא תמצאו יותר מידיי כפתורים או לחצנים כל זאת על מנת לשמור על סביבה נקייה. ניתן לחבר את הטלפון למערכת באמצעות חוט או בלוטוס ולשלוט בצורה קלה במערכת. איכות החומרים בתוך תא הנוסעים היא טובה, אך לא מספקת אווירה יוקרתית כמו ברכבי יוקרה. מושב הנהג נוח, אך יכול להיות כי בישיבה ממושכת ובנסיעות ארוכות יהיו מעט בעיות. בכל מקרה באופן כללי סביבת הנוסעים והתא המטען מרווחים יחסית ומאפשרים נסיעה של רכב מלא.

נוחות הנהיגה בטסלה מודל 3

כאשר בוחנים את נוחות הנהיגה צריך להסתכל על נהיגה בתוך העיר ונהיגה מחוץ לעיר. הנהיגה בתוך העיר עם רכב טסלה מודל 3 טובה מאוד, יש כאלה שיגידו על גבול המושלם. אך עדיין בערים סואנות יכולה להיות מעט בעיה כאשר קיימים כל מיני שיבושי נהיגה. מחוץ לעיר הנהיגה ברכב תהיה סבירה, אך יש מקום לשיפור. הרעשים של הרוח ביחד עם הרעשים של הרכבים מסביב עשויים להיות מעט לא נעימים. אך ביחס לתמורה בהחלט אפשר להגיד כי הנהיגה כשלעצמה טובה.

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם – 

שפתון מנפח שפתיים – אלו הם 5 השפתונים הכי מומלצים בשוק

הדר מוכתר, דירה אחת ורשת גועשת, מה האמת ומה השקר?

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button