קסדות HJC Rpha 11 הטובות ביותר נבדקו!

ה-HJC Rpha 11 היא קסדה ברמה גבוהה. זוהי קסדה נהדרת עבור אלה שרוצים לקבל את ההגנה הטובה ביותר ואת כל התכונות שהם יכולים אי פעם להזדקק להם. במאמר זה נדבר על כמה מהתכונות שמציעה קסדה זו ומה הופך אותה לבולטת משאר הקסדות בטווח המחירים שלה.

ה-HJC Rpha 11 היא קסדת פרימיום שתוכננה עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק לרוכבים את הקסדה הבטוחה, הנוחה והמתאימה ביותר.

ל-HJC Rpha 11 מעטפת EPS שעשויה מחומר מיוחד בשם Koroyd המספק לרוכב הגנה מוגברת מפני פגיעות. חומר זה גם מאפשר אוורור טוב יותר ממה שתמצאו בקסדות אחרות. ל-HJC Rpha 11 יש גם תוחם Dry-Cool שניתן להסיר לכביסה ולהחליף לייבוש מהיר. תוחם זה עוזר לווסת את הטמפרטורה בתוך הקסדה, מה שיכול להיות שימושי במיוחד באקלים חם. המצחייה בקסדה זו מתהפכת כך שהיא אינה מפריעה לראייה שלך או שיש להסיר אותה כאשר אתה נכנס או יוצא מהרכב שלך.

יסודות הקסדה – מה זה ולמה אנחנו צריכים את זה?

בחלק זה, נדון ביסודות הקסדות ומדוע הם נחוצים.

ישנם שלושה סוגים של קסדות: פנים מלאות, פנים פתוחות וחצי קסדות. קסדות מלאות לובשות בדרך כלל רוכבי אופנוע כדי להגן על הפנים והראש מפני פציעה במקרה של תאונה. קסדות פתוחות מגנות על הראש אך לא על הפנים. קסדות למחצה מספקות הגנה לחלק העליון של הראש אך לא לפנים או לצוואר.

הגורם החשוב ביותר בבחירת קסדה הוא היכולת שלה להגן עליך מפני פציעה במהלך תאונה. הגורם השני בחשיבותו הוא נוחות; אם אתה לא יכול ללבוש אותו יותר מחמש דקות מבלי שהוא יגרום לראש שלך להזיע או לא נוח, לא כדאי לקנות אותו גם אם יש לו דירוג בטיחות גבוה יותר מאשר אפשרויות אחרות.

איך בוחרים את קסדת האופנוע הטובה ביותר במחיר הנכון – מה מייצר קסדה טובה?

כשמדובר בבחירת קסדת האופנוע הטובה ביותר, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. מהתאמה ונוחות ועד למאפייני בטיחות, המחיר של קסדה הוא לא הגורם היחיד. ישנם היבטים נוספים של קסדה שכדאי לשקול לפני קבלת ההחלטה.

קסדת אופנוע טובה אמורה לספק הגנה לראש שלך במקרה של תאונה או התנגשות. המעטפת החיצונית והקצף הפנימי חייבים להיות מסוגלים לספוג את הפגיעה ולהגן על הראש שלך מפציעה. גם המעטפת החיצונית צריכה להיות מספיק עמידה כדי שהיא לא תישבר אם תיפול או מתרסקת עליה.

הדבר הבא שאתה צריך להסתכל עליו הוא רמת הנוחות של קסדת אופנוע. אתה רוצה התאמה נוחה כדי שתוכל ללבוש אותו לתקופות ארוכות מבלי להרגיש אי נוחות או כאב באזור הצוואר או הראש שלך. דרך טובה לבדוק זאת היא לראות כמה קל לך לחבוש ולהוריד את הקסדה בעצמך מבלי להזדקק לעזרה ממישהו אחר בכל פעם.

קסדות HJC Rpha 11 הטובות ביותר לשנת 2019

הקסדה HJC Rpha 11 היא הקסדה הטובה ביותר עבורך אם אתה רוצה קסדה בעלת עיצוב פנים פתוח, עם מגוון רחב של תכונות.

ה-HJC Rpha 11 הוא האפשרות הטובה ביותר לרוכבים שרוצים לחבוש קסדה פתוחה, עם מגוון רחב של תכונות.

ה-HJC RPHA 11 היא קסדה המיועדת לרוכב האגרסיבי והתחרותי יותר. יש לו מראה ייחודי עם עיצוב מלוטש וצורה אווירודינמית. הוא מציע את כל תכונות הבטיחות שהייתם מצפים מקסדת HJC, כולל מעטפת AIM+, EPS Liner, תקני בטיחות ECE/DOT ועוד.

ה-HJC RPHA 11 זמין ב-3 גדלי מעטפת שונים כך שהוא יכול להתאים לרוכבים מכל צורות וגדלים של הראש. הקסדה גם עומדת בתקני הבטיחות של ECE/DOT או עולה עליה, כך שתוכלו להרגיש בטוחים ברכישתכם. ה-HJC RPHA 11 היא אחת הקסדות הטובות ביותר בשוק כיום.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button