העלאת תמונות סטוק: כך תעשו כסף מהאינטרנט ללא ניסיון בצילום או עיצוב גרפי

העלאת תמונות סטוק זה כמו שאטר סטוק מגלגלים מאות מיליוני דולרים אנחנו רוצים לפתוח לכם צוהר, מעין צינורית דרכה כספים יכולים לזרום

העלאת תמונות סטוק זה כמו שאטר סטוק מגלגלים מאות מיליוני דולרים אנחנו רוצים לפתוח לכם צוהר, מעין צינורית דרכה כספים יכולים לזרום מכיוון הסטוקים של התמונות – אליכם.

טפטוף של הכנסה פסיבית, שיכול להפוך לזרם מזומנים של ממש באמצעות העלאת תמונות לאתרי סטוק. "בעידן הדיגיטל, כל בן אדם מעל גיל 16 חייב להיות בעל נכס דיגיטלי מניב ואני לארג'. בארץ האפשרויות בלתי נגמרות בעולם האינטרנט, זה סוג של פשע לא לתפוס נישה מנצחת – ולהזרים כספים רבים והכנסות נקיות מדאגות", כך ציין ג'ון אלגורט, מומחה להכנסות דרך הדיגיטל ומקים הקורס הדיגיטל "פוטו-פרופיטס" (PHOTO-PROFITS)/

עבודה מהבית – בדרך שלא חלמתם

ניתן לבצע הכנסה פסיבית ע"י העלאת תמונות לאתרי סטוק ללא מאמץ וללא השקעה כספית, אלגורט ציין כי "לוקח זמן להקים עסקים – אבל מציע כאן מוצר שמלמד אתכם איך להקים את העסק תוך יום". עוד ציין המומחה להכנסות דרך הדיגיטל כי "מדובר בקורס המקיף ביותר בישראל למכירת תמונות ועיצובים באתרי סטוק ללא השקעה כספית וללא מאמץ (מתאים גם לנוער)".

 

"רבים שואלים אותי האם יש צורך בלימודי צילום או בלימודי גרפיקה. התשובה היא חד משמעית – לא, יש שיטות עבודה פשוטות שאני מלמד בקורס – ולא צריך עבורם שוב ידע קודם או חוש לצילום", הבהיר אלגורט בקורס, שעלותו היא 197 ש"ח בלבד, אלגורט ילמד אתכם לייצר אילוסטרציות ועיצובים שונים תוך דקות ספורות מהמחשב בבית וללא תוכנות גרפיות מורכבות – בעזרת חיבור לאינטרנט בלבד ו/או בעזרת מיקור חוץ. "אפשר להכניס כסף רב ע"י העלאת תמונות לאתרי סטוק", הבהיר.


מקור הכנסה נוסף – העלאת תמונות לאתרי סטוק

"מי שידבק בדברים שאני מלמד, סביר מאוד שיהיה לו עוד מקור הכנסה נוסף לחשבון הבנק – בקלות וכמעט ללא השקעה. כל מה שצריך זו השקעה של שעה אחת ביום, מאמץ שוודאי שווה הכנסה משמעותית נוספת", ציין. בנוסף, את התמונות ניתן להעלות מהמכשיר הנייד מכל מקום בו אתם נמצאים. גם למי שאין הרבה זמן פנוי, ניתן פשוט להרים את הטלפון, להעלות תמונות מהנייד ולחזק את הנכס הדיגיטלי שלכם מכל מקום ובכל זמן.


עיצוב תמונות ללא צורך בתוכנות עריכה כבדות

נקודה חשובה לציון היא שהשיטה שמלמד אלגורט מאפשרת ליצור תמונות ויזואליות בקלות מהמחשב ומהנייד, עם חיבור לאינטרנט בלבד וללא צורך בתוכנות עריכה גרפית כבדות ומסורבלות.


הכנסה פסיבית בפחות משעה עבודה ביום

בתוך עד שעה – ניתן לעצב את התמונות, לבצע העלאת תמונות לחשבון שלכם ולקבל כסף מכל הורדה בשלט רחוק.


נכס פסיבי לחלוטין

העסק המניב שתייצר לא ידרוש ממך התעסקות כזו או אחרת אל מול הלקוחות או ספקים כאלה או אחרים. לאחר שהעלית את התמונה – כל מה שנותר לכם לעשות הוא לחכות לרווחיים שיגיעו כתוצאה מההורדות. 

עבודה מהבית לנוער

מטבע הדברים ניתן להיכנס לתחום המדהים הזה בכל גיל ולהתחיל להרוויח ללא השקעה כספית ולעצב תמונות ואפילו לעבוד מפלאפון בזמן ההפסקה במקום לבזבז זמן בטיק טוק

כמה עולה הקורס מכירת תמונות?

כל ההליך לא עולה דבר מלבד ה-197 ש"ח שמשלמים עבור הקורס הדיגיטלי. "העלות של הקורס העלאת תמונות סטוק היא סמלית בלבד, ההליך שלאחריו הינו חינמי לחלוטין. את התמונות ניתן לעצב בפשטות ובקלות. את חשבון היוצר ניתן לפתוח בחינם. את התשלום תוכלו לקבל דרך פייפאל", ציין המומחה.

וכמה צריך להשקיע על שיווק?

המערכת משווקת את עצמה – והיא זו שתוביל את המשתמשים להוריד את התמונה. "לכן, לא נדרשת מכם השקעה נוספת על שיווק. כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות תמונות למערכת. מבחינתכם, אין צורך להתעסק בשיווק או בעלויות נוספות לשיווק – הכול מתבצע באופן אוטומטי, פסיבי יחסית וחינמי לחלוטין.


האם נדרש ניסיון בעריכה גרפית?

"לא נדרש שום ניסיון או ידע בעריכה גרפית", ציין אלגורט, בתוך הקורס תלמדו כיצד כל אחד ללא שום ניסיון או יכולות עיצוב בכלל יכולים לייצר אילוסטרציות יפיפיות בקלות ובמהירות. לשם כך, תעזרו במערכת עם קבצים מוכנים מראש, שאותם יש רק לסדר ליצירת תמונה בדקות ספורות. הקורס מתאים גם לאנשים ללא שום ידע במחשבים או בעריכה כלל.


ניתן לצרף חברים ולהרוויח מהם

הקורס גם ילמד אתכם כיצד ניתן לצרף חברים למערכות השונות ולהרוויח אחוז מכל המכירות של מי שירכוש את הקורס דרככם. שלהם ולתת להם לנפח לך את חשבון הבנק בקלות וביעילות וללא עלות. 

פוטנציאל רווח אדיר

לא מדובר כאן רק על פוטנציאל רווח. אתם גם תכירו את אתר הסטוק הגדול בעולם, שמגלגל מיליארדים מתנועה חודשית של מאות מיליוני גולשים. פתיחת חשבון היוצר במערכת הינה ללא עלות, בקלות ותוך מספר דקות בלבד.


מה הקורס מכיל?

  1. היכרות: בקורס יוסבר לכם על הסטוק הגדול בעולם, בדגש על מה שמעניין אתכם – פוטנציאל הרווח מהסטוק שמגלגל מיליארדים. לסטוק יש תנועה חודשית של מאות מיליוני גולשים. 
  2. פתיחת חשבון יוצר במערכת ללא עלות בקלות ובכמה דקות בלבד שיעור קצר וקליל.
  3. מילוי טופס מס לצרכי מס לתושבי ישראל שיעור מקיף מילוי של טופס מס מהתחלה ועד הסוף כולל הסברים.
  4. מציאת רעיונות לתמונות שימושיות שניתן לעצב ולקבל מאות ואלפי הורדות בחודש.
  5. עיצוב תמונות ללא עלות ובמספר דקות ספורות ללא תוכנות עריכה מסורבלות – אונליין.
  6. העלאת התמונות למערכת עם אופטימיזציה למנוע החיפוש של אתר הסטוק וחיבור אמצעי תשלום.
  7. העלאת תמונות מהמכשיר הנייד בעזרת האפליקציה בדקות ספורות בלבד מכל מקום ובכל זמן.

הגעתם לכאן? אז למה אתם מחכים?
הירשמו לקורס שמייצר לכם הכנסה פסיבית דרך העלאת תמונות סטוק!

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button