אקדמיית המטריה יוצאת לדרך

אקדמיית המטריה יוצאת לדרך העונה החדשה של סדרת גיבורי העל של נטפליקס בשיא שלה ומוכיחה את עצמה פעם נוספת כאחת מהטובות ביותר בז’אנר

אקדמיית המטריה יוצאת לדרך העונה החדשה של סדרת גיבורי העל של נטפליקס בשיא שלה ומוכיחה את עצמה פעם נוספת כאחת מהטובות ביותר בז’אנר אבל מה שהכי חשוב זה שלעולם לא נשכחת העובדה שלפני היותם גיבורים הם קודם כל בני אדם.

“אקדמיית המטרייה" פרצה למסכים לראשונה בשנת 2019, הפוטנציאל האדיר שלה דווקא לא היה בעלילה המשוגעת שלה, שהציב את הגיבורים בפני אפוקליפסות, מתנקשים מסוכנים וכל שאר סיבוכי המסע בזמן. הוא היה טמון באופן שבו חברו יחדיו כל גיבורי העל עם כל פגמיהם והטעויות שלהם וקיבלו אחד את השני ככה בדיוק כמו שהם.

כל שבעת הילדים ואחד שמתפקד כרוח רפאים גדלו עם אבא מאמץ רשע שהעביר אותם התעללות נפשית, שהחליט לאסוף אותם ביחד רק בשל היכולות הבלתי רגילות שלהם, וכל טראומות הילדות שלהם הפכו אותם למבוגרים לא מתפקדים או מתפקדים בקושי. הדבר היחידי שהשאיר בהם תקווה היה החיבור המיוחד שלהם אחד עם השני, ועל זה נאמר משפחה לא בוחרים, לפעמים היא פשוט בוחרת אותך. גם ברגעים המשוגעים ביותר ב"אקדמיית המטריה"

מה שהשיב את השפיות הוא הבסיס הרגשי החזק והמרגש הזה. העונה השלישית מושקעת יותר, עשירה ומצחיקה כמו שתי העונות הקודמות לה ואפילו יותר. הכול מתחיל בנקודת הסיום של העונה הקודמת לאחר שהביסו את הנציבות ואת הסוכנת שניהלה אותה (קייט וולש) והצילו את העולם מהשמדה טוטאלית, המשפחה הצליחה לחזור לשנת 2019, מה שהסתבר כשנת 2019 בציר זמן אחר, בציר הזמן הזה אבא שלהם בחר לאמץ שבעה ילדים אחרים במקומם שזה בעצם אומר ש"אקדמיית המטרייה" לא קיימת באותו ציר זמן.

שמה של האקדמיה החדשה היא אקדמיית הדרור שכמובן לא היו שמחים לגלות שיש להם אויבים מציר זמן מקביל. משחקי הכוחות בין שתי האקדמיות תרמו להמון רגעים משעשעים ומרהיבים בפרקים הראשונים, אבל מהר מאוד מבינים שהעניין הזה הוא לא הצרה האמיתית ושיש אפוקליפסה חדשה שמהווה איום על המשך הקיום רק מעצם היותם נוכחים שם בציר הזמן אליו הם לא שייכים.

אבל אל דאגה מהר מאוד עולים פתרונות לבעיה. וכמובן איך אפשר בלי הדרמות האישיות של כל אחד ואחת מהגיבורים לות’ר מבין שאחת מהבנות של אקדמיית הדרור דווקא ממש בטעם שלו דייגו מגלה שסוכנת הנציבות ליילה עדיין לוקחת חלק בחייו באופן שלא ציפה לו אליסון מבואסת על החיים הקודמים שלה שנותרו מאחור קלאוס מחפש אחר השורשים שלו במציאות הנוכחית שאליה נקלעו הילד מבין ששוב כל עניין הצלת העולם מוטל על כתפיו למרות שהוא זקוק נואשות לקצת מנוחה.

ויש גם את וניה שעברה שינוי בחייה האמיתיים והיחס של לזה הוא מקסים והומוריסטי. העונה החדשה של "אקדמיית המטרייה" קומית הרבה יותר מהעונות הקודמות, שזה ראוי להערכה בהתחשב בכמות בגופות והרגעים הגראפיים המזעזעים שלה שלא נופלים מהרבה סדרות אחרות. אבל מה שמבדיל אותה מהמון סדרות אחרות הוא הכישרון של כותבי הסדרה לשמור על אנושיות מה שהופך את העונה הזו למרגשת יותר. אז אם נהניתם מהעונות הקודמות העונה הזו תכפיל את זה בהבטחה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

אהבה בשחקים – מארוויק הלהיט החדש שאתם חייבים לראות

בצקת לאחר הזרקה הילרואית – טיפול נכון לאחר הזרקה

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button