דניאל אשד מ"חתונמי" תפוס!

דניאל אשד מ"חתונמי" תפוס, אכזבה לכל הבנות שדניאל כבש את ליבן שבועיים בלבד מתחילת תוכנית "חתונה ממבט ראשון"

דניאל אשד מ"חתונמי" תפוס, אכזבה לכל הבנות שדניאל כבש את ליבן שבועיים בלבד מתחילת תוכנית "חתונה ממבט ראשון" דניאל אשד ורינת כץ נפרדו. אך כשנצפה רוקד עם לימור ויינשטיין, האקסית של ליעד דון, הוא הכחיש שהם במערכת יחסים והם רק חברים טובים.

דניאל אשד, קסם של בחור שנכנס לחיינו בתוכנית "חתונה ממבט ראשון" נישא לרינת כץ בתוכנית ועשה כל שביכולתו לייצר עימה זוגיות אך ללא הועיל. כשבועיים לאחר מאמצים רבים, היא החליטה לעצור את התהליך מאחר ולא חשה כלפיו כל רגש זוגי.

מסיום הקשר בניהם רינת כבר הצהירה מול המצלמות על הקשר החדש שלה ודניאל נשאר אופטימי ומלא תקווה לקשר זוגי חדש. היום אפשר לבשר שדניאל בתחילתו של קשר זוגי חדש ואנחנו בטוחים שכמו שאנחנו מרוגשים עבורו, כך גם כל הצופים שהתאהבו בו ובעיקר הבנות שהתאהבו בו. מזה מספר שבועות דניאל אשד נמצא במערכת זוגית חדשה עם גל פנקס, צעירה בת 28, עובדת כהייטקיסטית. דניאל וגל הכירו בזמן שידורי התוכנית בטלוויזיה, דרך בת דודתו של דניאל. רק לאחרונה הקשר החברי קיבל תפנית והפך לזוגיות נעימה.

חברים מספרים כי השניים נראים רציניים ואנחנו כולנו תקווה שהאהבה תתפתח ותבשיל לידי חתונה.

בריאיון למגזין סוף השבוע של mako אשד פותח את הלב ומספר על כל השתלשלות העניינים בתוכנית, על התחושות שלו, התהיות ועל חוסר העניין שלו בכל עולם הדייטינג, האפליקציות וגם איך הוא בכלל לא הכיר את התוכנית "חתונה ממבט ראשון".

אשד מודה בראיון שלולא רינת היא שסיימה את הקשר, הוא לא היה עושה את הצעד ועם זאת הוא חש הקלה כשהיא זו שסיימה. אשד גם משתף איך הוא זרם עם התוכנית ונתן לקשר צ'אנס למרות כל סימני האזהרה בתחילת הקשר, עוד מרגע החופה שבה רינת קיבלה הלם ופשוט נעלמה לו מייד לאחר החופה.

הוא מתוודה בראיון שלא חש כל תחושת דחייה למרות שרינת טענה שהוא לא בדיוק הטעם שלה מבחינת נראות. "אולי אני מנותק, אבל לא ראיתי את זה כדחייה. זה לא שהיא ראתה מי אני או מה אני והחליטה שלא, וגם אני לא ידעתי עדיין אם אני רוצה…." .  אשד מרגיש מאוד בטוח בעצמו, באישיות שלו וביכולות שלו לייצר קשר חברי עם כל אדם שנקרה בדרכו ועם רינת היה לו תמוה שהוא לא מצליח להגיע לסוג של קרבה מסוימת.

לאחר התוכנית דניאל הרגיש קצת אבוד, למען התוכנית הוא עזב את עבודתו וכל הזמן שהיה עם רינת התנתק מחבריו וכל סדר היום שלו נהרס קליל בגלל הפורמט הכול כך אינטנסיבי של חתונמי.

"אחרי הפרידה הייתי בכזה 'טוב, מה עושים עכשיו'. ממש ברמה הפרקטית – לאן אני הולך, מה אני עושה, מה קורה עכשיו. 'חתונמי' הייתה משהו שלקח לי את כל ההוויה, שכל האנרגיה שלי הושקעה בו, ובבת אחת הוא נגמר. לא חשבתי לרוץ למצוא מישהי אחרת, אבל זה כן היה חור גדול בחיים. זה היה ה-פרויקט וה-דבר, והוא נגמר לפני הזמן" כך הצהיר בראיון שהעניק ל mako.

מעניין איך דניאל קרא את העתיד לו לקרות כשהצהיר בראיון שהקשר הטוב שיכל להיכנס לחייו הוא דרך מכרים והנה נכנסה לחייו גל שאכן הכיר דרך בת דודתו וכולנו תקווה שעוד נשמע על הזוג הזה בעתיד הקרוב.

לעוד מאמרים שיכולים לעניין אותך:

חומצה היאלורונית – כל היתרונות וחסרונות שאתם צריכים לדעת

מה זה אטסי ואיך תוכלו להרוויח דרך מכירות באתר

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button