מוצרים דיגיטליים למה מוצר דיגיטלי זה בדיוק מה שאתם צריכים

להבדיל למכירת מוצרים פיזיים, מוצרים דיגיטליים לא דורשים מקום פיזי לאחסון או השקעה גדולה של כסף אפשר כיום לבנות מוצר מהר ובזול.

להבדיל למכירת מוצרים פיזיים, מוצרים דיגיטליים לא דורשים מקום פיזי לאחסון או השקעה גדולה של כסף. אפשר כיום לבנות מוצר מהר ובזול לכמות אנשים גדולה. בנוסף לכול הרווח של המכירות מוצרים דיגיטליים הרבה יותר גבוה ממכירות של מוצרים פיזיים.

במאמר הנ"ל אתם תקבלו מבט והבנה מלאה לכל הנושא לגבי מוצרים דיגיטליים ואיך למכור את אותם המוצרים הדיגיטליים כמו כן נסביר בדיוק על האתגרים שיעמדו בפנינו.

תחילה נבין מהם מוצרים דיגיטליים – 

בשפה פשוטה ונוחה מוצר דיגיטלי הוא נכס בעל כמו כל אדם אשר מחזיק נכס ככה גם אם מוצר דיגיטלי בעל הנכס קובע את המחיר של המוצר, ולהבדיל ממוצר פיזי אפשר למכור את המוצר הדיגיטלי אין ספור פעמים. אין באמת הגבלה בכמות המלאי של המוצר כשהוא דיגיטלי יש לכם זכויות יוצרים פה גם. 

מוצרים דיגיטליים יכולים להתבטאות במגוון צורות למשל תמונות, סרטונים, ספרים, תוכנות, קורסים ועוד מגוון של מוצרים. 

כל היתרונות שיש לך במוצר דיגיטלי – 

מכירת מוצרים דיגיטליים באינטרנט זאת הדרך הכי פשוטה להרוויח הרבה מאוד כסף, זאת אחת הסיבות למה המון אנשים פותחים חנויות אינטרנטיות וקונים אונליין הכסף הוא קל וזמין וכמעט אינו מצריך המון זמן עבודה. מוצרי PLR קבצים תוכנות וכדומה. יש המון יתרונות בולטים בעת מכירת מוצרים דיגיטליים הוא בעצם שליחת המוצרים אינו מתבצע בצורה פיזית אלה בעזרת הורדת המוצר ברשת, אין צורך לאחסן ת המוצר במלאי לעומת מוצר פיזי.

כמו בכל דבר גם כאן יש אתגרים – 
למרות שמכירת מוצרים דיגיטליים זה דיי פשוט וקל כן תצטרכו להתמודד אם מספר סיטואציות מאתגרות בעסק שלכם. אבל מאוד חשוב לפעול בצורה חכמה. אחד מהדברים שתצטרכו להתמודד איתם זה תחרות בין מוכרי המוצרים הדיגיטליים השונים שיש ברשת. אבל עם המוצר שלכם הוא ייחודי ומקורי. תמיד יהיה מתחרה אשר ימכור מוצר כמו שלכם יותר בזול לכן יהיו לקוחות אשר יעדיפו לקבל את המוצר חינם. 
על מנת שתצליחו למכור את המוצרים הדיגיטליים שלכם עם המחיר שקבעתם עליכם להציע ערך מועיל יותר מהמוצר אשר נמכר בחינם על מנת להיות יותר בולט מהמתחרה, יהיו לקוחות שיעדיפו לקנות את המוצר שלכם בסכום שקבעתם במקום לקבל אותו חינם הכול תלוי במה שאתם מציעים מוכרים וערך המוצר.
אחד האתגרים הנוספים שחשוב שתזכרו בזמן מכירת המוצר שלכם הוא לעשות כל מה שאפשר על מנת למנוע מהלקוחות להשתמש במוצר שלכם באופן פיראטי ולא חוקי, בשביך שמצב כזה לא יקרה אתם יכולים להשתמש בקבצים מוצפנים שירותי ענן וכלים שיאפשרו לכם לשמור על המוצר שלכם כמה שאפשר. 

אפשרויות שונות למכירת מוצרים דיגיטליים – 

יש כמה אפשרויות עיקריים שתוכלו לעבוד איתם בעת מכירת מוצר דיגיטלי אחד מהם הוא להציע את המוצר שלכם באופן חינמי ללקוחות שלכם ולהרוויח רק מהפרסומות.

הדבר שני הדיי נפוץ והמבוקש הוא Freemium בעזרתו אתם מציעים את מוצר באופן חינמי וגם מוצר בתשלום עם יתרונות ותועלת, ביחס למוצר שאתם נותנים בחינם יש אפשרות להציע התנסות זמנית חינם למצור שלכם ולאחר זמן שימוש חינמי לדרוש תשלום.

אפשרות השלישית היא למכור מוצר בעל ערך גבוה וגבות עליו תשלום מלא זהו מודל Premium.

קיימת גם אופציה לתשלום חד פעמי ממש כמו בחנות פיזית אתה מגיע בוחר את המוצר שלך קונה והולך.

וכמו בכל מקום גם כאן אפשר לעשות מנוי במודל הזה אפשר למכור את המוצר שלכם בצורה כזאת שהלקוחות ישלמו על המוצר שאתם מוכרים תקופה מסוימת של תשלומים זה נקרא מנוי חודשי שנתי או רב שנתי.

מגוון כלים שאתם צריכים על מנת למכור מוצר דיגיטלי – 

Selz – זוהי פלטפורמה למכירת מוצרים להורדה וקיימת גם האפשרות ליצור חנות שלך.

SendOwl – כלי אסטרטגי אשר נותן לך לייצר אינטגרציה בחנות האינטרנטית שלך ולשלוח את המוצר שלך ללא בעיה.

Easy Digital Downloads – תוסף שנותן לך את האפשרות ליצור חנות אונליין בפלטפורמה של וורדפרס.

Shopify, Wix, BigCommerce – מאפשר לפתוח חנויות אונליין בצורה  נוחה וקלה

לסיכום – 

מכל המאמר הנ"ל אנו מבינים שמוצר דיגיטלי מייצר הרבה יותר רווח ממוצר פיזי העיקר הוא להבין איך בדיוק עושים זאת נכון בצורה חכמה. קיימת אפשרות להחזיק מגוון מוצרים מכל מיני סוגים ספרים סרטים קורסים תוכנות וכדומה. בנוסף הוסבר כאן בדיוק את הפלטפורמות אשר יעזרו לכם לצלוח את העסק שלכם בצורה קלה ונוחה ואת האפשרויות השונות למכירת מוצרים דיגיטליים, אנחנו מבינים שכמו בכל דבר גם כאן יש אתגרים שנצטרך להתמודד איתם וכמובן היתרונות הרבים שיש במכירת מוצר דיגיטלי.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך: 

אמזון ישראל – Amazon israel המדריך המלא לקניות אונליין

לידים לעסקים – הדרכים הכי טובות לייצור לידים והמחיר הממוצע לליד

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button