סכין גילוח עלול להיות מסוכן לבריאות

סכין גילוח מאוד פופולארי בקרב בני האדם וכמעט כולם משתמשים בו 85% מאוכלוסיית הנשים מעדיפות את גופן ואת האזור האינטימי בפרט כמה שיותר חלק


סכין גילוח מאוד פופולארי בקרב בני האדם וכמעט כולם משתמשים בו 85% מאוכלוסיית הנשים מעדיפות את גופן ואת האזור האינטימי בפרט כמה שיותר חלק עם זאת מסתבר שהבחירה בסכין גילוח היא הגרועה ביותר!
אז כן קראתם נכון, בחירה בסכין גילוח בהחלט יכולה להיות הבחירה הגרועה ביותר שלנו להשגת מראה עור חלק ומסתבר שבמיוחד באזור האינטימי שלנו סכין הגילוח מעלה את הסיכון שלנו לחלות במחלות מין פי כמה מכל אמצעי הסרת שיער אחר שקיימים בשוק.

מפורסמות רבות שברו את הרשת עם תמונות של גופן חלק ונקי משיערות זה כמובן עשה טוב לכל מכוני הסרת השיער שהמתינו מחוצה להם תורים ענקיים של נשים וגברים כאחד, אנחנו בטוחים שאין לכם שום בעיה עם שיערות בתנאי שהן כמובן נמצאות על הראש שלכם בלבד.


ממחקר שנערך על כ8000  גברים ונשים התגלה ש85% מאוכלוסיית הנשים ואילו 67% מאוכלוסיית מהגברים מקפידים על שגרת גילוח קפדנית ביותר באזור האינטימי שלהם.
אבל בואו נחזור למציאות שנייה וניזכר שהסרת שיער תכלס היא לא כיפית ונעימה כמו שמשדרים לנו בפרסומות כפי שבטח רובכם כבר יודע וחווה ורוב הסיכויים שהאירוע הזה יסתיים בפציעה כוויה או שפשופים ולא מהסוג הטוב.

כידוע לנו שימוש בסכין גילוח היא השיטה הכי מוכרת הזריזה ונטולת הכאב שהשוק מציע לנו לעומת מריחת שעווה והכאב שכרוך בזה ולכן אנחנו פשוט מעדיפים להמשיך לזייף שירים להנאתנו במקלחת עם הסכין גילוח שלנו.
הבעיה העיקרית היא ששיקול הדעת שלנו משתבש ואנחנו מחליטים לתת לאדם אחר להשתמש בסכין האישי שלנו כמובן אנחנו מקווים שאף אחד לא עושה זאת בלי קשר כי זה אזור אינטימי ששייך רק לנו.

רק שתדעו לכם שלאדם האחר שמסרתם את הסכין גילוח אין את רמת הרגישות שיש בעור שלכם, רק אם אתם ככה במקרה חולקים את אותו סכין אז רק שתדעו שיש סיכוי של 61% שהוא ייחתך, 23% שיקבל כוויה 12% לפריחה ואלה מצבים שקורים לא מעט, אגב אותו הסיכון קיים גם אם אתם הספרים של עצמכם שלא תטעו לרגע אחד.

אז אם אתם עדיין אוהבים עור חלק לחלוטין בדרך המהירה ביותר, אז אנחנו נאחל לכם  מזל טוב כי כרגע הכנסתם את עצמכם לרשימת סיכון נוספת והקפצתם לעצמכם את הסיכויים לחלות במחלת מין
ומי יודע מדוע ולמה? בואו אנחנו נספר לכם.

כשאתם מגלחים את עצמכם במקומות האינטימיים אתם מורידים לעצמכם את שכבת ההגנה הראשונה של העור ואם על הדרך גם הוספתם פציעה לחגיגה הזו אז הפכתם את העור שלכם רשמית למצע מדהים ומפנק לחיידקים ומחלות.

דעו ששעווה זכתה בתואר לדרך הנקייה והבטוחה ביותר להסרת שיער למרות הכאב שלה 
עדיין לא משוכנעים? בואו אני אנפץ לכם את הבועה לכל הלוקשים שמכרו לנו לגביי הסרת שיער במלואו מסתבר שאם מסירים את השיער במלואו זה עלול לפגוע לנו בהנאה המינית.

מעבר לכך שאנחנו מסירים מעצמנו את שכבת ההגנה הראשונית, השיער שצומח לנו שם בא גם לעזרתנו בעניין הזה ואם אנחנו מסירים את השיער במלואו מהאזורים היותר רגישים האלה זה מעלה את הרגישות עוד יותר ועלול לפגוע בחוויה המינית שלנו בכך שתיהרס חווית ההדרגתיות שהשיער בונה.
ועלול אפילו לגרום לנו לחוות כאב לא רצוי בשל כך.

אבל עם כל זאת לא הכול אבוד לגמרי.
נשים וגברים רבים סיפרו כי הם מרגישים הרבה יותר אטרקטיביים ובנוח עם עצמם ופתוחים לנסות חוויות מיניות שונות וחדשות בזכות זה שהם מחליקים את האזורים האלה בגופם.
אז או שמה שאמרו לנו כל השנים עבד או שבאמת יש משהו בהחלקת האזורים האלו לחלוטין שכן תורם עבור רבים מאתנו בכל התחום הזה .

וכמובן שזו לא תהיה הפתעה גדולה בשביל אף אחד אם נספר לכם שאחוז הצעירים שמטפחים עצמם עולה בהרבה על מספר המבוגרים יותר שעושים את זה, אז ככל הנראה שככל שתתבגרו יותר ככה הצורך למרוט כל שביב שיערה בגופכם ילך גם הוא.

אז כל עוד כל זה עוד לא רלוונטי, בוודאות יקום אחד חדור מטרה ויתעקש להראות לנו בכל דרך אפשרית למה אנחנו מתעקשים להיראות כמו בגיל 20 בכל מחיר ובכל גיל.
וכמובן שההחלטה אם להחליק את עצמכם לחלוטין היא אך ורק שלכם פשוט חשוב לנו שתזכרו לחשוב טוב טוב לפניי על המטרה והאם זה שווה לכם את זה.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button