קעקועים קטנים | הכירו את הטרנד החדש שכובש את כולם

קעקועים קטנים וחמודים זה הדבר החם הבא, אז קעקועים לא חייבים להיות גדולים על מנת להרשים מישהו הם בהחלט יכולים להיות קטנים

קעקועים קטנים וחמודים זה הדבר החם הבא, אז קעקועים לא חייבים להיות גדולים על מנת להרשים מישהו הם בהחלט יכולים להיות קטנים זעירים ודווקא זה מה שמבדיל אותם מהשאר.

הם נראים טוב גם בצבעוני וגם בשחור וזה הדבר הגדול הבא בהחלט הם מקסימים חמודים ומעוררים עניין מסקרנים את כל מי שרואה אותם, בקיצור הם פשוט נראים מעולה על כל אחד ואחת! חובה לציין שהטרנד הזה יותר מקבל בצד הנשי אולי זה עדין יותר אבל לא חובה, גברים גם עושים אבל משום מה העניין יותר תופס תאוצה כי נשים מטבען נוהגות לקשט את עצמן וזה בהחלט מקשט באלגנטיות ומשדר עדינות וזה עוד קישוט חמוד שמחמיא למראה המיוחד של האישה.

היתרון בקעקוע קטן –

יש הרבה יתרונות בקעקועים קטנים, קודם כל באלגנטיות הבלתי ניתנת לערעור הם בהחלט לא יציקו לאף אחד לא יבליטו שום דבר וזה פתרון מושלם גם עבור האנשים הכי שמרנים. בניגוד לשרוולים מלאים שלא ניתן להסתיר כמעט בשום אופן אלא רק בחורף, משהו קטן כן ניתן להסתיר בקלות ממש בלי שום מאמץ. בנוסף מי שרוצה לסיים סשן בישיבה אחת יחסית קצרה ולא לשלם הרבה כסף הקעקוע הקטן עבורו זה הפתרון מושלם. 

בדרך כלל הרבה אנשים נוהגים לעשות סמלים, משפטים או כל דבר שיש לו משמעות רבה עבור אותו אדם וזה גם לא פוסח עם הם קטנים ולא בהכרח אומר שזה פחות לפעמים דווקא הפוך לא תמיד ידוע מראש מה רוצים לקעקע וזאת עובדה. לפעמים לוקח זמן לעצב סקיצה מתאימה לפעמים הולכים לכל מיני אנשי מקצוע בעניין, ולפעמים זה קל ובוחרים עיצוב מתוך הקטלוג. 

רעיונות איך לבחור את הקעקוע הקטן שלכם

עם אתם בעלי רוח צעירה או שתאם אנשים שתמיד נשארים צעירים בלב ומלאי שמחת חיים, אתם חייבים לשקף זאת! משהו חמוד קטן ושובב יתאים בהחלט לאישיותכם הצעירה למשל איזה גור פצפון של בעל חיים חמוד בסגנון אנימציה שעושה משהו שובב או כיפי, למשל כמו פנדה, חתלתול, או צפרדע חמוד.

עם אתם מהאנשים הללו שאוהבים משפטים יפים, משהו שבא לכם שתמיד יהיה אתכם איזה מוטו לחיים שמשרת אתכם או משפט חכם שזכרתם או משפט אהוב עליכם אולי מאיזה שיר או שירה לירית, משהו שגורם לכם להזכיר לכם במי שאתם או לחזק אתכם.

אז אחרי שבחרתם או שיש לכם כבר את המשפט המיוחד שתרצו לקעקע, השלב הבא הוא להחליט באיזה מקום. ישנם מספר מקומות אידיאליים לכך האידיאלי מכולם החלק החלק הפנימי של הזרועה, אבל לא מחייב!  אפשר ובהחלט ניתן לרשום גם על אצבע בכף היד או באגודל, עם מדובר בכמה מילים או מילה, על הגב ועל הצוואר. אבל במיקום האידיאלי הוא הידיים וכפות הידיים משום שאלו מקומות חשופים וקל לנו יותר לראות את הכיתוב.

לאלו שלא אוהבים להסתבך עם סמלים מורכבים ומשמעויות יותר מידי יש דרך פשוטה וקלה לעשות קעקוע שלא מסמל משהו קריטי, עמוק, או שבעצם לא מסמל שום דבר, אנשים כאלו יכולים לבחור בסמל עם משמעות ניטרלית לחלוטין שעדיין יהיה קישוט זעיר שיעביר חיוך לכם ולכל מי שיראה אותו.

מס דוגמאות לקעקועים קטנים – 

 

לפני בחירת הסטודיו והקעקוע חשוב לדעת את הדברים הבאים – 

  • חשוב לזכור גם שקעקועים זה נושא דיי רציני ולכן יש לשקול בבחירת סטודיו מקצועי לקעקועים ואיש מקצוע שיעזור גם בבחירת הקעקוע. ניתן לקעקע מגוון רחב של כל מיני איורים מקטנים ועד גדולים יש קעקועים לגברים, ויש קעקועים לנשים.

 

  • אם בחרתם להתחיל עם קעקועים קטנים אפשר תמיד בהמשך לשדרג בהמשך כמו להוסיף משפט, יש היום טרנד שהוא דיי בולט הרבה אנשים מוסיפים אמירות אישיות שמתאימות לאורח החיים של אותו אדם וכמובן שכדאי להתייעץ עם איש מקצוע בנושא מאוד חשוב להשקיע מחשבה בכל הנושא שקשור לקעקועים על מנת לא להתחרט על כך ואז לעשות הסרה בעשרות אלפי שקלים.

 

  • יש המון תמונות של קעקועים ברשת כיום המבחר הוא עצום מאוד כדאי לחשוב היטב מה מטרת הקעקוע והאם עומד מאחורי הקעקוע אמירה ייחודית לכם או תמונה שחשובה עבורכם בעלת ערך. 

 

  • חשוב מאוד להבין שקעקוע נשאר על הגוף לאורך זמן מאוד ארוך אם לא לכל החיים לכן למהר לבחור תמונה או משפט זה להסתכן בהסרת אותו קעקוע בלייזר והמון תלוי בבחירת הקעקוע יהיו כאלה קעקועים שישאירו לכם צלקת.

 

  • לא למהר! הרבה מקעקעים בסטודיו מקצועי יכולים לספר לכם על הרה אנשים שהגיעו ספונטני לבצע קעקוע מגדול ועד קטן ומאוד מתחרטים על כך ואף שואלים אפשרויות הסרה קעקוע אינו נמחק במים וסבון כמו דיו של עט לכן יש לקחת את הדבר הזה ברצינות ובכובד ראש.

 

  • בנוסף בחירת סטודיו הוא נושא לא פחות חשוב. המקעקע אמור להיות מקצועי על שם מוכר ומוניטין המקעקע אמור ללוות את הלקוח המתקעקע לאורך כל המזמן מעת בחירת הקעקוע ועד ההחלטה הסופית שלו על מנת שהלקוח ייהנה מהקעקוע שנים ארוכות ולא יתחרט על העשייה שלו.

 

  • אגב, חשוב לזכור כי אם אתם לא מרוצים מהעבודה שמיהרתם לעשות בגיל צעיר או במהלך חופשה מתוך שכרות או ללא מחשבה עמוקה על הנושא ניתן להגיע לסטודיו קעקועים מקצועי ואיכותי ולקבל ייעוץ כיצד לשדרג את העבודה הישנה שלכם, ולעשות משהו שמתאים לכם כיום.

 

  • בנוסף, מקעקע מקצועי מציע כיסוי צלקות באופן אמנותי וכך ניתן לשדרג את מראה הגוף המעוטר בצלקת בגלל ניתוח או פציעה וליהנות מעבודה יפה שמשדרגת את המראה ויסתיר את הצלקות.

 

  • בסטודיו מקצועי ואיכותי היא אמנות לכל דבר ולכן בעידן האינטרנט כדאי לקרוא היטב אודות הסטודיו והצוות המקצועי, להתרשם מעבודות ולבדוק האם יש כימיה לתכנים המשקפים את המקעקע והסטודיו וכך ניתן לבחור במכון קעקועים איכותי המתאים לכם ביותר.

לסיכום – 

קעקועים זה בהחלט מושך אז הבחירה היא בידיים שלכם אם לעשות גדול או לעשות קטן בסך הכול יש המון רעיונות ואפשרויות שכל אחד מתחבר באופן אישי לסגנון מסוים יש אז עם את בחורה או אישה שרוצה משהו קטן חמוד ויפה לכי על הפרפרים למשל, זהו פופולרי מאוד בקרב נשים ובנות צעירות, הפרפרים משתלבים באופן מושלם ואף מוסיפים למראה הנשי והיפה.

יש את הסגנון הפחות מובן למשל סמלים עתיקים (שאגב רצוי לבדוק לעומק מה כל אחד אומר) בכל אופן חשוב לבדוק כל דבר לפני עשייתו גם עם זה מילים לא בשפה שלכם וכדומה יש המון מקעקעים פחות מקצועיים שפשוט לוקחים משפט ומקעקעים על הלקוח בזמן שהוא סומך עליו שהוא יודע מה הוא מקעקע ובעצם מה שכתוב שם הוא לא נכון כלל לכוונה שהוא היה מעוניין בה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

שורטיסטים זורקים את GameStop ומעמידים את עוקבי Reddit וסוחרים אחרים בסיכון גדול יותר

סודות השכנוע של בנימין נתניהו ואיך הם יכולים לסייע לחיים הכלכליים שלכם

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button