מורה פרטי למתמטיקה בשם אלכס טורן שבנה תכנית להעשרה מתמטית

הכירו את המורה הפרטי למתמטיקה אשר פונה לתלמידים עם קשיים רגשיים, נפשיים וגם אלו עם בעיות קשב וריכוז שלא מצליחים ללמוד בביה"ס וגורם להם להצליח

מסוהר בבית סוהר למורה פרטי למתמטיקה 

אלכס טורן בן ה-49 מורה פרטי למתמטיקה אשר נחשף לתחום ההוראה לפני 8 שנים. כאשר עבד בשב"ס בתור סוהר בבית סוהר איילון אלכס לימד אסיר שחשק ללמוד מתמטיקה ולהגיע לחמש יחידות בגרות. אלכס מאוד רצה לעזור לאותו בחור צעיר, לכן בזמן החופשי היה מצלם לו ספרי לימוד, דפי עבודה, נותן לו שיעורי בית כל הדרך עד שהאסיר צלח במשימה ועבר את הבגרויות ונרשם ללימודי מחשבים באוניברסיטה הפתוחה.

לאחר הצלחתו עם האסיר, גילה אלכס את היעד האמיתי שלו בחיים, הוא לא התעצל והוציא תעודת הוראה במכללת בית ברל בכפ"ס. כמורה חדש במערכת החינוך לימד גם את התלמידים הכי קשים ומאתגרים, וגם את התלמידים המצטיינים בכיתות עמ"ת ( עתודה מדעית טכנולוגית ), בכך צבר ניסיון רב בתחום.

אלכס טורן – מורה פרטי למתמטיקה ברמה אחרת

אלכס טורן כיום הבעלים של מרכז למידה ומורה במשרד החינוך – מלמד תלמידים מהבוקר עד השעות המאוחרות של הערב. אלכס הוא לא עוד מורה מקובע ממשרד החינוך שמלמד בשיטה זהה לכולם. אלכס מודע לאנטי שתלמידים רבים מפתחים למקצועה בשל גישה לא נכונה, כיתות דחוסות עד אפס מקום, היחס השלילי של המורה וחוסר סובלנות. התובנות היחודיות שלו כיצד להעביר את עולם הנוסחאות והמספרים בצורה האופטימלית, כדי שלא תרתיע את התלמידים והגישה המיוחדת שלו היא מה שיגרום לילדכם להצליח ובגדול. 

 הכירו את חממת הלמידה של אלכס טורן

שכחו את מה שידעתם על שיעורים פרטיים –  במרכז הלמידה של אלכס טורן ילדיכם יקבל שיעורים פרטיים בשיטות חדשניות עם הוכחות בשטח ואחוזי הצלחה מהגבוהים בשוק. השיעורים יעברו בצורה פרטנית של אחד על אחד או לחלופין בקבוצות קטנות של עד שישה ילדים. כל זה ועוד ממומחה בתחום המתמטיקה מהטובים בישראל. במילים אחרות בטכניקות הייחודיות של אלכס, הילד שלכם יצליח הרבה יותר וגם אתם תשלמו משמעותית פחות.

כמו כן ב"חממת הלמידה" של אלכס טורן ילדיכם יוכל להגיע בצורה חופשית, בימי ראשון עד חמישי בין השעות 16:00-19:00. שם יוכלו להכין את שיעורי הבית שלהם במתמטיקה ובאנגלית באווירה נעימה, עם הרבה עזרה מצד מורים מקצועיים למתמטיקה ואנגלית שיהיו נוכחים במקום ויתנו מענה לכל שאלה.

"חממת הלמידה" מחליפה לגמרי את השיעורים הפרטיים הסנטדרטיים ונותת פתרון מעולה לתלמידים המתקשים ללמוד בכיתה גדולה. כמו כן כל מי שמגיעה ונרשם למרכז יצורף לקבוצת וואטסאפ פרטית המיועדת לתת מענה לשאלות של תלמידים תוך זמן קצר של עד שלוש שעות. 

קורסים נוספים אשר זמינים במרכז הלמידה

  • קורס הכנה במתמטיקה לקראת הכיתה המדעית
  • קורס הכנה במתמטיקה לקראת חטיבת הביניים
  • קורס הכנה במתמטיקה לקראת התיכון
  • קורס הכנה במתמטיקה לקראת מבחנים לתוכנית בר אילן
  • קורס הכנה לקראת קבלה לרמת 4 ו5 יחל לתלמידי תיכון

 לנוער מוכשר במתמטיקה – מסלול אריסטו למתמטיקה מתקדמת

במרכז הלמידה של אלכס טורן, מעבר לשיעורים הפרטיים ישנה תוכנית למתמטיקה מתקדמת שבאה לתת מענה לתוכנית של בר אילן אשר לא נותת הזדמנויות שניות. אלכס מאמין שכל אחד יכול להצליח במתמטיקה בעזרת העידוד והגישה הנכונה.

מטרתה העקרית של התוכנית היא פיתוח חשיבה מתמטית, וחשיפה לתכנים שאינם נכללים בתוכנית הלימוד בבית הספר.  במסגרת התוכנית התלמידים יחשפו לחומרים שונים במתמטיקה שהם חלק מתוכנית הלימודים לבגרות חמש יחידות. מסלול אריסטו מיועד לתלמידים מוכשרים בגילאי 12-13 שמעוניינים להעשיר את הידע המתמטי שלהם ולקבל יתרון משמעותי בבחינות הבגרות על פני אחרים!

התכנים מועברים בצורה חווייתית באווירה נעימה ודוחפת להצלחה!
בין הנושאים הנלמדים: שאלות מילוליות "אלגבריות" הסתברות, אחוזים, שרטוטי פונקציות, פונקציה קווית, פרבולות ופונקציות נוספות, קשר בין פונקציות לגרפים, קשר בין פונקציה לאלגברה, חזקות ושורשים, טכניקות אלגבריות, פריסות של קובייה ותיבה, סטטיסטיקה ועוד נושאים רבים אחרים.

תוכנית אריסטו מורכבת מ-30 מפגשים בני שעה וחצי המתקיימים בכל רחבי הארץ. 20 מפגשים יתמקדו בהעשרה מתמטית ו-10 מפגשים יתמקדו בהעשרה עצמית ויזמות.  ארבעת המפגשים האחרונים יתקיימו במקום יוקרתי באחת מחברות ההייטק המובילות בעולם. 

גרים בפריפריה או לא יכולים להרשות לעצמכם את הסכומים שדורשים מורים פרטיים? גם לילד שלכם מגיעה ללמוד עם מורה פרטי למתמטיקה ולהגיעה לתוצאות

כדי להקל ולעזור לכמה שיותר ילדים אלכס טורן נותן פתרון ייחודי – לימודים באינטרנט דרך אפליקציית הזום. במסגרת התוכנית כל הורה ישלם מנוי חודשי של כמה מאות שקלים, עבורם יקבל הילד שיערי מתמטיקה פרטיים בעלות מופחתת של 40 ש"ח עבור כל שיעור בן ה-45 דקות. בלי הצורך לצאת מהבית ובלי להוציא סכומים אסטרונומיים בשביל לתת לילדיכם את העזרה שהם צריכים. 

לילד שלכם מגיעה את הטוב ביותר לא משנה מאיפה אתם בארץ או מה מצב חשבון הבנק שלכם. אלכס טורן יקח את ילדיכם את כל הדרך להצלחה! 

ליצירת קשר תתקשרו ל-0507808087

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של המרכז למידה

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button