איפור אישי – איך לשפר את עצמך במראה

איפור אישי איך את יכולה לשפר את עצמך במראה מלמידה פשוטה של כמה שלבים ומפגשים בודדים למי זה מתאים כנסו לגלות עוד בנושא איפור אישי.

איפור אישי – תמיד שהיית הולכת לסופר פארם היית מעדיפה לקנות בושם או כל פריט אחר על פני איילנר או מסקרה חדשה שיצאה לשוק? איפור אישי מדבר אלייך? אז הגעת למקום הנכון – אולי יש לך קצת איפור בבית אבל לא באמת יש לך בו שימוש, את ככל הנראה מהנשים שמעדיפות קרם פנים ודי.

קצת בפן האישי:

כאחת שלא ידעה להתאפר כלל, יצאתי לאזרחות אחרי הצבא והייתי כבר בת 21 החלטתי שאני הולכת לקורס קצר לאיפור עצמי בהדרכה מסודרת. אכן פניתי למכללה באזור והתקבלתי לקורס מזורז של שלושה ימים, הסבירו לי כל מה שנכון לגבי איפור. בהמשך התקבלה החלטה שאני מוציאה פיקדון על קורס איפור מלא. ואכן ניגשתי ללימודי איפור מקצועי. למדתי המון מהקורס המון! וזה אכן עזר לי אומנם הקורס הוא הכשרה מקצועית לעבודה בתחום, אך החלטתי לא להרחיב את תחום כעסק. ניגשתי ללמידה לפן האישי פחות המקצועי.

הנרשמות לקורסים אלו, חייבות לדעת שאין מדובר בקורס חובבנים, זה קורס שאתן מגיעות ללמוד בשביל עצמכן ועוד נשים הגיעו ללמוד בדיוק כמוכן.

אז מה בעצם לומדים בקורס איפור קצר בן שלושה מפגשים

  • להסתיר כתמי פיגמנטציה בקלות
  • למרוח את המק אפ הנכון והמתאים באופן טבעי
  • להבליט את קווי הפנים באמצעות איפור
  • לטשטש קמטים
  • לבחור צבעים וגוונים נכונים
  • להתאפר נכון לעבודה ולדעת איך להתאפר לאירוע מיוחד
  • לשרטט את הגבות בצורה מושלמת
  • לשנות את המראה שלך ב 10 ד

אנחנו הנשים מאוד שונות אחת מהשנייה

לכל אישה יש את היחס האישי שלה בנוגע האיפור, יש נשים שהאיפור משחק עבורן תפקיד חשוב בחיים, הן מתאפרות מספר פעמים ביום, הן משקיעות במוצרי איפור איכותיים, שומרות על עדכנות ועל אופנתיות בתחום ולא מתקשות לקום בבוקר חצי שעה יותר מוקדם בשביל שיהיה להם מספיק זמן להשקיע באיפור עד לקבלת תוצאה שהן רוצות. יש נשים שאומנם מקפידות על איפור, אבל בצורה בסיסית ביותר, הן יתאפרו מהר כחמש דקות לפני שהן יוצאות מהבית בבוקר וכשמדובר באיפור לערב הן ישקיעו כמה דקות יותר ויש נשים שלא אוהבות להתאפר בכלל הן פשוט שמות אודם כלשהו והולכות לאירוע של קרוב משפחה.

כל אחת זה שונה אתן צריכות להבין יש כאלה שאולי בכלל לא רוצות שום קורס וטוב להן אם עצמן ככה וזה בסדר אין בכך שום דבר פסול המטרה כאן להסביר, שקיים קורס אישי לנשים שרוצות חידוד באיפור ורוצות לגלות עולם טיפה שונה על עצמן ולהבין עוד דבר או שניים על עצמן.

   תמיד אפשר להשתפר בתחום האיפור אישי

לא כל הנשים נולדות עם הגישה והרצון להשקיע ולהשתפר בתחום האיפור ועם הכישרון ליצור מראה שיחמיא להן. הרבה מהנשים הן גם לא בנות לאימהות שהשקיעו בעצמן יותר מדי (בכל זאת, פעם הזמנים היו אחרים ורוב נשים היו יושבות בבית והיו עקרות בית ופחות היו מפתחות לעצמן קריירה כמו היום). לכן, נשים רבות אומנם נותנות חשיבות גבוהה לכל נושא האיפור, אבל מסיבות כאלו ואחרות הן לא ממש יודעות איך להתאפר בצורה טובה ונכונה והן דיי רחוקות מלהוציא מהאיפור את המקסימום שהוא יכול להועיל להן.

לבעיה של אותן נשים יש פתרון המגיע בקורסים וסדנאות לאיפור אישי, אותם הם יוכלו לעבור בבתי הספר השונים לאיפור או באופן פרטי על ידי מאפר מקצועי עצמאי. מטרת הקורסים והסדנאות האלה הוא לתת לנשים כלים וידע כיצד להתאפר בצורה המחמיאה להן באופן פרטני ובהתחשב בנתונים שלהן. באמצעות הקורסים והסדנאות האלה שבדרך כלל לא עורכים יותר ממספר שעות בודדות, יוכלו אותן נשים לקבל כלים לשדרוג המראה החיצוני שלהן, שילוו אותם שנים ארוכות גם אחרי זה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

קורס אצל המרצה מוריאל רוטהולץ NLP

העצמה אישית – מה תוכלו לעשות כדי להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button